Home > Ako investovať cez našu spoločnosť?

Ako investovať cez našu spoločnosť?

Postup ako investovať cez našu spoločnosť je veľmi jednoduchý:

  1. Podpíšete zmluvy o investovaní cez našu spoločnosť
  2. Načerpáte prostriedky na Váš investičný účet
  3. Portál Vaše prostriedky investuje do vhodných úverov
  • V prípade, že nemáte záujem vyhľadávať ponuky na investovanie, stačí používať „autopilota“. Autopilot je zapnutý automaticky po tom, ako načerpáte finančné prostriedky na Váš investičný účet. Portál bude cez autopilota Vaše peniaze investovať za Vás rovnomerne, aby sa minimalizovalo Vaše riziko.
  • Svoje prostriedky môžete taktiež vložiť priamo do úveru, ktorý je podľa vás vhodný (manuálne riadenie investícií). Urobíte tak odpoveďou na email, v ktorom ste dostali investičnú ponuku. Vzor investičnej ponuky nájdete TU.

Do odpovede na email nám stačí napísať sumu, ktorú chcete investovať, a následne si vybrať si číslo úveru z investičnej ponuky. O investovaní Vašej čiastky budete informovaný emailom. Minimálna čiastka na investovanie je 10 €. Aby ste zmiernili svoje investičné riziko, požičiavajte skôr menej peňazí viacerým ľuďom, ako viac peňazí jednej osobe.

Vaše investície sú chránené tromi spôsobmi:

 1. Každý žiadateľ úver prechádza kontrolou bonity.;
 2. Dlžníci sú riešení cez portál.;
 3. Vaše investície sú chránené záručným fondom.

Investičné ponuky sa realizujú v aukciách pôžičiek. Všetci žiadatelia sú dôkladne preverovaní a je detailne posudzovaná ich schopnosť splácať záväzky.